6 травня 2022р. м. Київ
Всеукраїнський творчий арт- фестиваль до Дня Матері "Україна - ненька, Україна - мати"
Учасник: Стецюк Матвій, учень 4 класу
Квітень - травень 2022р. м. Вінниця
Всеукраїнський патріотично - творчий марафон "Все буде Україна!"
Учасники: вокальний гурт "Феєрія" - лауреати 1 премії
Квітень - травень 2022р. м. Дніпро
Міжнародний творчий марафон "Єдина мирна Україна"
Учасники: вокальний гурт "Феєрія"
12 квітня 2022р. Польща
Всесвітній ТВОРЧИЙ МАРАФОН "УКРАЇНА моя РОДИНА"
Учасники: вокальний дует "Шарм" - участь
10 квітня 2022р. м. Харків
Національний фестиваль вокального мистецтва "Талановита країна без війни"
Учасники: вокальний гурт "Феєрія" - дипломанти 1 ступеня
8 квітня 2022р. м. Одеса
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ - КОНКУРС МИСТЕЦТВ «Україна – ЦЕ ТИ!»
Учасники: вокальний дует "Шарм"
Березень - квітень 2022р. м. Нова Каховка
ІІ Всеукраїнський фестиваль - конкурс "На струнах Кобзаревої душі"
Учасники: Цвігун Олена та Зінькевич Олександра (художнє читання)
14 лютого 2022р. м. Ужгород
Міжнародний багатожанровий фестиваль - конкурс мистецтв "ЗОЛОТИЙ АМУР"
Учасники:
Вокальний гурт "Феєрія" - лауреати 1 ступеня
Солістка - Зінькевич Ірина - лауреат 3 ступеня
Всеукраїнський фотоконкурс ОНЛАЙН "МісУКРАЇНКА" та "Містер УКРАЇНЕЦЬ"
Учасники: Стецюк Матвій, Какула Ангеліна, Романчак Христина
15-16 січня 2022р. місто Киів
Всеукраїнський дистанційний конкурс "Колядочка"
Учасники: вокальний гурт "МІКС - участь (КУБОК)
Січень 2022р. Смт. Закупне
Конкурс "Моє Різдвяне вікно" в рамках природоохоронної акції "Збережемо ялинку"
Учасники:
Какула Ангеліна
Романчак Христина
Васильків Максим
Грех Артем
Волошина Анастасія
Грех Аріна
Петришин Єва
Грудень 2021р. Смт. Чемерівці
Районний конкурс "Ялинкова прикраса своїми руками"
Учасниця: Волошин Анастасія
17-18 грудня 2021р. м. Хмельницький
Обласний молодіжний форум " Хмельниччина МОЛОДІЖНА"
27листопада 2021 - 15 січня 2022р. місто Полтава
Міжнародний художній конкурс "Акварель"
Учасники:
Какула Ангеліна, 6 клас (НОМІНАЦІЯ "Декоративно - прикладне мистецтво") - 2 місце
Петришин Єва, 6 клас (НОМІНАЦІЯ "Декоративно - ужиткове мистецтво") - 1 місце
Лук*янова Олександра, 8 клас (Номінація "Декоративно - прикладне мистецтво") - 1 місце
01-05 грудня 2021р. місто Одеса
ІІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв "Soul of Music"
Учасники:
Мишак Анастасія, 7 клас - ЛАУРЕАТ 2 премії
Лягутко Вікторія, 9 клас- ЛАУРЕАТ 3 премії
10 листопада - 3 грудня 2021р. місто Полтава
Інклюзивний ПЕРФОМЕНС online "Особлива творчість особливих дітей"
Учасники:
- Доміна Анастасія Володимирівна, 8 клас
- Когут Вероніка Ігорівна , 5 клас
19.11. - 22.11.2021р. м. Хмельницький
TWO-STAGE GREAT INTERNATIONAL AUTUMN KIDS TALENT FEST
“THE WORLD OF MY DREAMS - 2021”
ДВОТУРОВИЙ ВЕЛИКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ОСІННІЙ ДИТЯЧИЙ
ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНТІВ «СВІТ МОЄЇ МРІЇ - 2021»
І тур з 19.11.по 22.11. (відбірковий -- участь безкоштовна) ------ПЕРЕМОГА!
ІІ тур з 26.11. по 30.11.2021р. - 1 місце
Учасниця: Зінькевич Ірина (естрадний вокал
19.11.-05.12.2021р. м.Київ
Всеукраїнський дистанційний конкурс авторської прози та поезії "ЯwriteR"
Учасник: Шлюсар Роман, учень 1 класу -- 1 місце
1 листопада - 10 грудня 2021р. місто Львів
Міжнародний багатожанровий онлайн конкурс "GRACE BEST AWARD"
Учасники:
Вокальний дует "Шарм" - ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ
30 листопада 2021р. м. Київ
ХХХ Міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль - конкурс мистецтв "Зірки тисячоліття"
Номінація "Фото та дизайну" - ФОТОКОЛАЖ---- "Вишиванка- генетичний код українця".
Учасниця :
Романчак Христина Олександрівна, 8 років - 1 місце
Волошин Анастасія Олександрівна, 7 років - 1 місце
28 листопада 2021р. м. Київ
ХХІХ Міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль - конкурс мистецтв "Скарби нації"
Учасник: Шевчук Данііл Анатолійович, 8 р. - 1 місце
НОМІНАЦІЯ "Фотомистецтво"
8.11.-12.11.2021р. Словакія
Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс "ТАЛАНОВИТА ПЛАНЕТА -3021"
Учасники:
- Вокальний гурт "Феєрія" - естрадний вокал - лауреати 3 премії
- Васильків Максим - НОМІНАЦІЯ "Фотомистецтво" - лауреат 2 премії
28.11.2021р. місто Харків
Міжнародний фестиваль - конкурс "Stars Art Fest"
Учасниця: Зінькевич Ірина - естрадний вокал ---- ГРАН - ПРІ
Жовтень 2021р. - травень 2022р. місто Чернівці
ІІІ Всеукраїнський дитячий літературний конкурс "Я - майбутнє України"
Учасник: Стецюк Матвій, учень 4 класу (казки)
Жовтень - грудень 2021р.
Всеукраїнський заочний фото челендж "Обличчя захисників України"
Учасники:
Слободанюк Артур, учень 10 класу
Лягутко Вікторія, учениця 9 класу
28.10.2021р.
ХХVII Міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль - конкурс мистецтв "VIP ПОКОЛІННЯ"
Учасники:
Вокальний дует "Казка" (Богомол Соломія, Скоряк Олена) - Лауреати 1 премії
12.10. -27.10.2021р. місто Тернопіль
Всеукраїнський дистанційний конкурс мистецтв "Золотава осінь"
Учасники:
Павлова Анастасія, 4 клас (лялька - мотанка) ----- 1 місце
Волошин Тимур Артурович, 2 клас . Номінація "Художнє фото" --- 1 місце
Жовтень. Київ - 2021
Всеукраїнський двотуровий конкурс мистецтв. Другий тур.
"Козацькому роду нема переводу"
Учасники:
Какула Ангеліна - лауреат 2 премії
Кіреєва Валентина - лауреат 1 премії
Вересень. Київ -2021
Немає коментарів:
Дописати коментар